OPTİMUM HAKKINDA

3-p1

OPTİMUM HAKKINDA

Şirketimiz Antalya merkezli olarak Ocak/2005 tarihinde kurulmuştur. Şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Şubat/2008 tarihinde İstanbul ofisini faaliyete geçirmiştir. Firma sahiplerinin ve çalışanlarının bilgi birikimleri, sektörlerinde dikkat çeken projelerde, üst düzeyde aldıkları pozisyonlarda edinilen tecrübelere dayanmaktadır.

Firmamız elektrik-elektronik konusunda proje, müşâvirlik, uygulama, bakım hizmetleri vermekte ve alanında dünya çapında teknoloji sistemleri üreten firmalarla diyalogda olup, bu teknolojileri projelerin ihtiyacı olan optimum çözümleri kusursuzca tasarlamakta ve uygulamaktadır.

1-p3

4-p1

Konusunda uzman kadrosu ile OPTİMUM Mühendislik; turistik otel tesisleri, sanayi tesisleri, sosyal tesisler ve alış-veriş merkezleri için gerekli olan:

Orta gerilim enerji kumanda ve kontrol sistemleri
Alçak gerilim enerji ve kontrol sistemleri
Aydınlatma sistemleri
Zayıf akım teknolojileri
Enerji yönetim otomasyon sistemleri
Bina otomasyon sistemleri
Güvenlik sistemleri
Ev otomasyon teknolojileri

konularında proje,müşavirlik ve taahhüt alanlarında çalışmakta olup, bu sistemler ile ilgili teknoloji ve malzemeleri tanımakta, ar-ge yönüyle gelişen teknolojileri de yakından takip etmektedir.

Firmamızın ve çalışanlarının prensibi her geçen gün teknolojiye bağlı olarak gelişen ve yenilenen bilgiler ışığında, kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmaktır.

Her zaman en iyiyi, en yeniyi ve üstün hizmet anlayışını ilke edinen OPTİMUM Mühendislik sizlerin ilgi ve güveniyle daha da gelişerek, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ


ISO 9001

 

 

OHSAS 18001